yuvalamania

dün,eşkili ufak sözlük iftarına miss gatmer ile birlikte iştirak edip hemen orada sözlüğümüzün üyesi olmaya karar veren ve gelecek vaad eden yeni üyemiz.

kendisi yuvalama makinasının mucidi,üreticisi ve pazarlamacısıymış.
tam gendi oldu yanı.
eyi ki gelik.
işalla geç getmez...

edit: şo pasajda satılan beyaz makina orjinalinin taklidiymiş ağam.makiney eleştirince söyledi.bunlarığ sarı oluymuş ve oldukça randımanlıymış.
maşallah sohbeti, muhabbeti de eyi bi adam..
sözlee feydası olur zeralı olmaz..
ifdar agşamında tasarlanmış olan hamam zirvesini gerçekleşdirmeyi dört göznen beglemegdeyim...
gendine de hoşgeldin demeg isdeym. çok da eyi ki gelmiş, pek de eyi ki gelmiş..
kadim dostum, yuvalamanın yüz akı, faruk amcamın böök oğlu hoşgelmişin *
sözlüün en yakışıklı ikinci halfesi.
ağam tüm dostlarıma yazdıkları hanekler için yeeeen teşekkür ederim.araaaza gatıldım amma size lait bir halfelik yapamadım.şu başımdaki telaşeleri gederebilirsem allahın izniyle öyle bi halfelik yapacaaamki yeni gelen şeertler tek ayak üstünde durucular yanı :d bu arada tüm dostlarıma tekrarliym hamama gedme olayında kimse gıvırmıycı günü böök halfelerimiz usdatlarımız belirlesin ben 7/24 hazırım.
yuvalama çok müthiş bi bayram yimeedir ve bu muhdeşem bayram yemeeni yapmak için ya üç beş antep avradı'nın bir arıya gelmesine, ya da yuvalamatik'e ehtiyaç vardır ve tafsilatlı bilgi dayım dayım sözlöön halfesi olan yuvamlamania'dan alınabilir.
mübarek bayrem öncesi bu anlamlı arefe şerife gününde hadırladıymki, bu önemli bilgiler bi işe yarasın.
herkese yoordu kesilmeyen gözel yuvalama'lı mutlu bayramlar.

(#59078)
sözlüğümüzde pek aktif olmasa da zirvelerde, buluşmalarda boy gösteren güzel sözlük kardeşimiz. eşiyle de tanışıp gaynaştık memnun olduk.
acı heç getmeseler..