wikileaks antep

antepteki tüm kasaplara verilen etin komodo ejderi eti olduunu açıklayık.bayıla bayıla yidiimiz guyruk yæğları da dilozorun içyağıymış yoorum..
zaman içinde gademeli orrak önce tüm mesire alanlarına astronomik giriş üçreti getirmey, kebap yapmey galdırmey,ardından da hepsini inşaata açıp içine sıçmey amaçlıyan bir ölüm timi gurulmuş æam..
hepimizi kekmişler tama..
antep avratlarının kapının önünde altlarına çul serip,oturup konuştukları haneklerin not tutulması..
şog şog şog hanek deel belgeler gonuşuy......

-hayce bacı soghak lombasının dibinde zennub deeziye duvar aşılısı nuruya için evini boggötürüy demiş.aha belgesi

-hökkeş amminin sinsi sinsi goynunda saklıyarag getirdee meçhul pekatın birtat dondurmadan aldıı pisik daşşaı oldoo aha da yayınladıımız gaadeve fişinden belli olmuşdur.

-gabirlee mezar ziyaradına gediym dey evden çıghan aşatma deezenin reyal alışveriş merkezine gezmiye geddee ve utanmadan bide lohanta gısmından yarım bişmiş tavıg alıb 10 barmaanı yalıya yalıya 1 ekmeenen löppedenek yideeni ispadleyk.aha otibis biladı ve güvenlik gamarası gayidleri..izleyin aem.yalanmı söyleyg
aa şindi bagdım wikileaks sitesine,
habere göre mitokondri başgan asgerde deelmiş æam.
sözlöö eyi bi parıya satmışlar pareynan mayami'de lüküs bi otelde thesecaat, sıcanhasanınpompası, güccügkeçeci dördü belabar yiyp içip geziylermiş.
yengide bi site gurucularmış meyhoşufakküfde deyn.benden söölemesi böön sebah duyarsaaz şaşman. ** * *
amerihan griptoolarına uydu, yeraltı ve yerüsdü izleme ve diyneme gayıtlarına bahılırsa antebe göçnen geldeeni ve pavlikelerde maraba olarah çalışdıını sandaamız gişiler yerleşmeye deel sınır ticaretine gelen yabancı (el) uyruğlu gişioğlu gişilermiş ve antebi ehya edmişler.