sözlükteki kesatlık

sözlükteki kesatlık

sözlük yazarlarının kaliteyi düşürmemek adına başlık açarken iki kez düşünmelerinden dolayı, geçici olarak yaşandığını düşündüğüm durum..

(bkz: marul kesatlığı)
kaliteyi düşürmemek için daha seçici davranırken bir de sitenin yavaşlama problemi yüzünden it gırkmak seviyesine geldiğim durum.
sitenin yavaşlamasının çözümlenmesi işleri bir miktar arttırır.acaba var mı ? daha önce girilmiş mi ? diye bakmak tam bir zulum oldu.
yeni nesil halfelerin *1. neslin* üzerine torpağı sererek son verdiği durumdur. gençlerin önünü kesmen agæm...
ben aklıma havaların ısınmasından mütevellit tekrar zuhur eden durum... olmamalıdır, olmayasıcadır...
bugün yaşanması muhtemel durgunluktur. herkes kabuğuna çekilmiş bekliyor.
günün ilk dakikalarında yok yerf daa yazılır denilen zaman geçtikçe essah da kesatmış la dedirten kesatlık durumu
glima çarpık alayınıda benim kimi zaar..
aha beni çarpık glima, maacik kimin bakıym sözlee..
pel pel
yav acıııı herkes gendi taşgalasına düşüy falan yaa. aha yoorum bizim arhadaşım döönü var bu aaşam. bi yandan onundan urgaşıyk, yok aha şunu da eesig mi ola, bunusu da eesig mi ola.. buldumuz öbür fırsatlarda da yazmiya çalişiyk valla ben şaasen gendi adıma..
böön faal olan bi durum, la yorum hele bi yaah zılgıt neyin çekek kahsın bu durgunluk ortadan. *
gıran gire.. æklıma bişey gelmiy ki yaziym...
usdalar, halfeler baazına pek bækmey ellæam bu aralar..
la yorum şu saat oluk daha kimse bi dene enteynır girmeyik. ben bağa bahıym ama ben de yazameym uzun zamandır. şele bi hanek atın ortaya da 2 cor edek yav.
çok fazla enteynır girildiği, yazılabilecek hanek bulmanın gittikçe azaldığı düşünülürse şu sıralar sıcakların da basmasıyla heç olur halımızın kalmadığını da hesaba katarak doğal gördüğüm, güncel olayların/konuların kültürümüze uyarlaması, yorumlanmasıyla nispeten aşılabileceğine inandığım durumdur.
la yoorum milllet aæşam yimeeen de çog mu yiy neydiy , yimekden sooona hemen pagleveyi yiyp yatıy mısııız kele neeen işler durgun beyle
pazartesi sendromundan olsa gerek bugünkü kesatlik lormalde bu şartlarda elli başliğa ulaşmiş olmasi gerekiydi..
uzun zamandan beri bu kadar bi kesatlık gördügümü hatırlamıyorum..yazacak şeyler mi kalmadı yada herkes ugraşmaktan bıktı mı artık*.herkes nerde.güzel sözlügümüz yalnız kalmasın hadi arkadaşlar herkes uyansın..gene sözlügümüz eskisi gibi onlarca onlayn halfeyle dolsun taşsın kaliteli hem güldüren hem düşündürülen şeyler yazılsın..uyan antepli uyan sözlügünü elden bırakma..ilgilenen arkadaşlar için hergün bir entry kampanyası başlatıyorum:)
3 senedir pik yapmıştır, acer dizaynnan artı bitsindir.

(bkz: pıçaa yimek)
bitmesi çog da güzel olucudur çog da güzel eyi olucudur.
  • /
  • 2