kavaklikta spor yapmak

kavaklıkta celal doğan zamanında düzenlenen yürüyüş yollarında çevrede oturan ve arabaları ile uzak mahallelerden gelenlerin, sporcu gençlerin gelip, özellikle sabah erken saatlerde, yürüyüş-koşu yapmaları. akp belediyesinin yaptırdığı spor aletleri ile yürüyüş sonrası bu aletlerle çalışmaları. ancak bu sporların sonunun bereketten alınan katmer ve poaça ile bitmesi çok olası bir durumdur.

not: eskiden ücretsiz spor hocası da geliyordu şimdi devam ediyor mu bilmiyorum?
gavaklıkta sipor yapıp eridikten sonra gaymaklı gatmer yiyip erittiğinin 2 mislini alan antep avradlari
sağlıklı yaşam adı altında akşam tok karnına yenilen 9 topak köfteyi eritme sürecidir.

ayrıcanak bu alan antep arvatlarının gelinlik kızlarını gösterme alanı olarak kullanılmaktadır. yeni nesil hamam olan bu parkta her türlü antep atraksiyno ile karşılaşabilinir.

özellikle orta alanda ki gondisyon alet edevatlarını kendi yaratıcı hayal gücü ile farklı amaçlar doğrultusunda kullanan antepliler ile de karşılaşılabilinir.
sabahları tam bi eğlence oluyo ağam antepte nader göbekli insan varsa bahıysın çekmiş eşofmanlarını çıkmış gavaklığa yeriy * yimeden önce düşünmey amma *
sonna o sipor aletlerinde kocaman deyzeler çıhıylar ha babam aletlerle cebelleşiyler görmez lazım *
celal doğan'ın babasına rahmet..
antebin toplum yapısı icabı hastalık başlamadan oraya gidilmez. gördüğünüz insanların büyük çoğunluğu kalp hastasıdır ve doktor baskısıyla spora başlamışlarıdır. spor hayatımın bi parçası olsun diye düşünen insanı antepde bulmak oldukça zordur.
kavaklıkta sipor yapmah bi kaç gonşunun teşvikiynen hayat bulur bi kaç gün sona* son bulur. satilem bu antebin havasındanmı suyundan mı bilymem ama ergenlikten bu yana dayım gendime sipor yapma alışganlıgı tembehliym ara ara da yapiym ama yuhalıg edip geri vazgeçiym* zaar torpaaanda var bişeyler melmeketimizin