gaziantep kolej vakfi

2004 te mezun oldugum antebimizin bir numarali, sahane, unutulmaz yillar yasadigimiz, pek birsey orgenemedigimiz (egitimsel olaraktan:)) ama hayatin ve aarhadasligin ne oldugunu eyicene belledigimiz egitim yuvasi...

www.gkv.k12.tr internet seysi...
aslında benim için barmaaamı bandııım birçok dadın adresi...

'vaakıf goleji' diye benimsenmiştir ziyadesiynen.
herkesten evvel antep lisesi vardı....
hapishaneye benzerdi biz kaçıp sinemaya giderken onlar bize bakardı bide ortaokulda kolejin kulubünde oynarken tavan çöktü
ilk mektep 1den, son mektep 3e gadar tam 12 sene gettigim okul...
eyi egitim verdigini iddaa edip, bircok okuldan geride kalmayi basaran, tarihiyle ovunen bir yer...
agam dogma boyume orda ogudum deyebilirim yanı zatı fatos ayla menekse sınıf hocamdı ohul acılık bu hocada okulla aynı seneyle rekora gidiyor
omrumu yiyen bi o kadarda omrumun en gozel gunlerini gecirdigim nadide ohulum golleej vahfı
nermin keçeci!!!
yahu hocam ne gereee vardı da beni ezdin o kaden...
oglenleyin yemek kokusunun taaa mektebin icine kadar yayildigi,gece icinde kolaycana korhu filmi cekebilecegin,2.katina 30 farkli yoldan cikilan,oglen arasinda gavur ses sanatcilarinin konser verdigi:) guzide antep golejlerinden biridir.
2003 mevzunu olarak o gunleri aramakta ve hala hatiralirini dasimaktayim.
gollej dediin kimin gaç ordan başarılıysan transfer ederler yoosa. 3 senesini burslu ohuduum güzelimsi okulum gampüs kimindir gendi kreş, anaokulu, ilköğretim, lise hepsini içerir ufak uşaklıkdan zembilliğe gadar okuyabilin paran yetiyse.
müthiş lise yıllarımı geçirdiğim okulumun yan tarafındaki özel ohul.
dünyanın en zeki 50 öğrencisinden 2'sini bünyesinde barındıran gurur vesilesi okul.
biz öbür özel ohullar gibi deelik her huysuzluunuza tahmül edemezik biz vakıf golejiyik bunun deerini eyi bilin diyen her seferinde talebelerini umsuruk eden tek özel ohuldur gendisi ama seviym nalet olasıcayı baa çoh şey gazandırdı..
gaziantep'in ilk ögrenci ithalatını yan tarafından bulunan merkez anadoludan gerçekleştirerek çeşitli başarılara sahip olmuş bu başarıların kaymağını da yeni yatırımlara yön vererek geliştirmiş gaziantepin en köklü geçmişine sahip olan okuldur.

birde yıllardır yapamadığı bir havuz vardır.
trt'de yayınlanan genç mikrofon yarışmasında öğrencileri finale çıkmayı başarmıştır. bin küsür tane okulun içinden finale çıkan 12 ekipten biri olmuştu yamulmuyorsam. tebrik etmek lazım, umarım kazanırlar...
evimin karşısında bulunan ilim irfan sevgi pıtırcıkları yetiştiren okul. bünyelerinde aynı zamanda o zamanlar güzel bir kız arkadaşımı barındıran okul(du). severdim bu okulu. sevmemin nedeni her yıl bahar şenliklerinde boy boy afiş yaptırmazlardı bir şekilde haberim olurdu zaten burda yapılan etkinliklerden. bir çok sanatçıyı canlı dinleme imkanı yakaladım..

okuldan bahsetmek gerekirse eski binası hala faaliyettemi bilmiyorum ama yeni yeri gerçekten güzel belki çoğu üniversite kampusunda bile güzel sayılabilir.

nedendir bilinmez gaziantep anadolu lisesi ile ufak bir çekişme vardı aralarında.
bu haftaki çok güzel hareketlere konuk seyirci olarak katılan ve elleri boş geldikleri için yılmaz erdoğan'ın ''insan bi kuru baklava bişey getirir''sitemlerine maruz kalan okul..
antepin ilköğretimde en kaliteli okulu. mükemmel ingilizce,matematik ,fen vb. öğretmenlerine sahip. deniz kutlar, ayşegül bakkaloğlu, özlem ketteoğlu, ismet kılıçaslan, orhan sevilir, murat köylüoğlu,aslan yenigün....(bnm zamanımdaki hocalar)
gaziantep'in hala en güzide eğitim kurumu ve ilk özel okulu
bu cuma günü, (28.05.2010) bahar şennikleri başlıy... habarız ossun...
murat köylüoğlu, aslan yenigün artık sanko'dalar.

bu yıl şenlik şöhreti demir demirkan.
  • /
  • 2