tolunay kafkas

gaziantepspor resmi sitesinde dün yayınlanan yazıda bugün saat 13.00 te bir müjde vereceklerini yazdılar. kendileri yazmadan yazayım dedim.

2010-2011 sezonuna tolunay hocayla başlıyoruz bakalım kimle devam edeceğiz.
hayırlı uğurlu olsun..
tolunay kafkas yeni dönemde gaziantepspor'da.
gaziantepspor sitesinde bir sürprizden bahsediyorlar ama bugünkü olay'da haberi zaten vermişler.
gaziantepspor ve gaziantep için hayırlı olsun.
antepte eyi işler yapacağını düşündüğüm karakterli bi abimiz. hırslı olması bizim uçun çog eyi bişey bizim uşaklara da bu hırısndan birez bulaştırırsa bu sene uefa garanti kimi bişey olur. bütün memleketimize vatana millte hıyirli olur inşallah.
gaziantepspor kulübü başkanı ibrahim kızıl'ın; "tolunay benden hevesli yavv ekhuehkhuehkhue" diye görüş belirttiği antepsporumuzun yeni teknik direktörü.
yeen havaslı ve gayretli.
tolunay hoca ve ekibi transferler uyum sağlarlarsa bu seni eyi işler yapıcı kimime geliy. hele şu gampda bi bitsinde ondan sona herşey belli olucu...
trabzonsporun şampiyonluğa oynadığı yılların birinde gaziantepspor trabzonsporu kamil ocakta bir güzel yener. seyirci gıcık vermektedir. o sırada bir trabzonsporlu futbolcu "şampiyon mu olacaksınız a..." şeklinde seyirciyle diyaloga girer. maç sonuna kadar karşılıklı göndermelerle maç biter.

maç sonunda stad boşalırken aynı futbolcu maç sırasında düşürdüğü kolyesini aramaktadır ve bulamamıştır.

seneler sonra bu futbolcu bu gaziantepsporun başına geçmiştir. acaba kolyesini hala aramaktamıdır sormak isterdim...
gaziantepsporumuzun başındaki hoca. nasıl bir taktik anlayışı içinde çözemedim. defans ve stoperler hucuma neredeyse katılmıyor. ilerde 3-4 tane adamla gol atmaya çalışıyor. eleştiriye kapalı bir yapısı var. asabi birisi galiba.
maçları ligtv den seyrederken farkettim. çok ilginç mimikleri olan yakında bu konuda ünlenmesi muhtemel gaziantepspor teknik direktörü.
futboldan anlamadığını, anlıyorsa bile futbolculara aktarmasında ciddi problemler olan birisi. arkadaş takımda hiç mi heyecan olmaz. saçma sapan ataklarla gol aramaya çalşıyoruz bu kadar berbat futbolu heyles zamanından beri ilk defa görüyorum. her sene gittikçe dibe vuruyoruz.

bizim başkan ve yönetim nurullah sağlamın kuyusunu kazarken yaptıklarını acaba tolunay kafkas içinde yapacak mı çok merak ediyorum. aslında etmiyorumda maksat sonunu bağlayayım dedim..
#61027 numaralı mesajımda baya sallamıştım kendilerine. futboldan anlıyorsa futbolculara aktarmakta sıkıntı çekiyor demiştim. meğersem harbiden öyleymiş. takıma monte ettiği oyuncular ve 2000 yılındaki heyecanı tekrar getirdi. geldiğinde isteksiz görünen elyasa şimdi takımın en iyi oyuncusu galiba. kendisi ve jenerasyonu gerçekten güzel işler çıkarıyor. umarım bu başarısını birde türkiye kupası ile şereflendirir.
acı aam tolunay hocıyı raat bırakın aamm! adam toptan eyi annıy taman. şoo bursa maçında neetti la eyle? tama bursa'lılar sıçamaz it kimi oluklardı. acı gadasını alırım genninin...
böğün yönetimlen garşılıklı oturup istifasını vermiştir. yönetim de gabul edik istifasını. sonuç olarak hizmeti böyüg oldu. baa galırsa futbolcular sevmedi bunu yidiler adamı. artık yeni hocayı begleycik. yerine gelen gendinden kötü olmaz inşallah
la yoorum allah bu fitbolcu milletinin eline düşürmiye kimseyi... yidiler göz göre göre tolunay hoceyi... dee baalım yeni gelennen nediciler olama.
gidişi "allah gaziantepsporun sonunu hayır eylesin" dedirten teknik adam, yazık oldu...
işi gücü rast gele. getmesinde de var bi heyir...
gitme sebebi olarak "benim bu takıma verebileceğim birşey kalmamıştır. teknik direktör değişimi sezon başında, erken olursa takımın düzelme ihtimali yükselir." gibi bişeyler belirttiğinden gayet karakterli adamdır.