barack obama

1961'de aşiret celallen, elekci aşşenin erkek uşaa olarak, barak ovası devehöyüğü köyünde doğdu. asıl adı hösüün obamadır. ebe garı firdövsün eline doğuktur. okula gedeneçe düğünlerde babası için yerlerden yalnayak şabaş topladı. aklı erince fırsatını bulup amarigaya gitti. orada gendi gendini zençi belletti ama doğduğu yeri melmeketini unutmamak için adını hösüün barrack obama olarak deeştirdi. okudu böök adam oldu sonra da amariganın böök başganı oldu.

oğuzeli belediyesi kendisine bir kutlama telgrafı gönderiktir ve babasının şimdi ahır olarak gullanılan evini restoresyon edip davet edicidir.
heç deeşmemiş. hala arhadan bahınca abdal uşaglarına benzey. çocukluundan beri gara hıra olan obamayı maalede burag diye çarıllardı. kim derdi ki amarihaya başkan olucu diye. allah sen böyüksün yarabbi.
yoharda yazaların hepicii hakiyedir, adından da anglaşılacaa kibi kendisi aslen "barak"lıdır, baraklıya yahışır bir şekilde sesi ve sözü gözel oldoondan seçimi gazanmıştır. adına "ck" harfleri asıl kimliğini gizlemek için ve ingilizce yazım gurallarına göre gamıflaj için eklenmiştir. "obama" soyadı ise türkçe "oba" sözcöönden türetilmiş, evlerinin hayatlarının herkese açık oldoo annamına gelir. o sebepten "obama" olmuştur; yani "obama" (=hayadımıza) hoşgeldiiz annamındadır. seçim sırasında "barak"lılara yeşil gart sözü vermiştir. ayrıca gizli müslümandır.
değerli kiyalarımızdan saatler olsun, çok önemli bir belgeyi ele geçirmiş
aha bu linkten görebilirseez : http://img24.imageshack.us/img24/8023/n1196013764436958310266.jpg
burada bunların hepsi birer uydurma hikayedir yazmamız gerekiyormuş birileri çok ciddiye almış

http://www.gaziantephaberler.com/detay.php?id=4112

http://www.iha.com.tr/haber/guncel/68932-h-11/obama-antepli-cikti!