yemekteyiz şule

11 Entry Daha
ya bırakın ya! birincisi şule antepli değil kayserili !!! ikincisi emlakçı olan soy ismi kaya olan beyefendi maş'dan bile haberi yok .. ökkeş diye bir insanı çıkarmışlar gay mi ? deli mi ? rol mu yapiyor ? çokmu zeki ? ne olduğu belirsiz insanların bu yarışmada ne işi var ?ne zaman çiğköfte makinede çekilip de (hemde iki defa ) sonradan yoğurdu ? hanginiz gördünüz ananızın böyle yoğurduğunu ? yazıklar olsun ...

akşamdan beri şehir dışından en az 5 arkadaşım aradı biz oraya geldik yedik içtik bu nasil bir tanıtımdır diye.. ayıp değilmidir ? evet şule güzel diğerleri de güzel herkesin ağzının suyuda aktı ama söz konusu antep ise söz konusu antebin insanları ve tanıtımı ise değil şule yüz tane de şule gelse umrumda değil olamazda..

antei temsil etmek tanıtmak bunlaramı kaldı ? nerede analarımızın yaptıkları yemekler örf adetler ? ya salsa gösterisi ? ne alaka antep ile ? kimse bunlardan neden söz etmiyor ?

ve en son soruyorum bir antepli olarak vicdanen rahatmısınız ? memleketinizi ? atalarınızın , ebeveynlerinizin size emanet ettiği bir kültürü böylesine rezaletle , yanında birde ökkeş denen adamın anlamsız kahkahaları ile tanıtılmasına.. siz razi olsanız bile allah razı olmaz..


saygılarımla...
46 Entry Daha