şamil tayyar

12 haziran genel seçimlerinde, akp'den gaziantep milletvekili adayı olacağı söylenen, gaziantep doğumlu star gazetesi ankara temsilcisi ve yazar.
bu adamı hökümet gonaana bıraksan yolunu bulamaz,gaybolur.islahiyeli,sözde antepli.bu adamın milletvekili olmak istemesindeki amaç belli zaten.bunun yerine daha antebistik adamların o listeye girmesini isterdim.neticede antep milletvekili olucular deel mi?
daha önceleri de şimdi aday olduğu partinin görüşlerinin tam tersini savunan bir partinin kapısında aday olmak için beklemiştir.e malum zaman araziye uyma zamanı.
yeni milletvekilimizdir. aslen islahiyelidir.
mebus oldukdan soona, sesi daa berk çıkmıya başladı kimi sahılam...
şindik mebus oldoo için yargılamaları duran, eski gasap şeerdi oldogu uçin keskin pıçak gullanmayı eyi bilen, gazatacı olduvu için meselelere derinliine eyilen yeen berg ve çalışgan milletvekilimizdir.
gaziantep için pek de bir katkı sağlamayan, tek işi her zaman yaptığı gibi, sinek soksa bile "ergenekon'a" bağlamak olan,
"şike yasası kabul edilirse istifa ederim" deyip yasa kabul edilince sözünü pek de güzel kıvıran ve sözlükte bazılarının menfaatlerine ket vurmamak adına savunabildiği, "sözde omurgalı", sözde "sözünün eri" vekildir.
dokunulmazlık zırhıyla pek güzel tehditler, pek de seviyeli konuşmalar yapmakta ve alkış almaktadır.*

tanım: yağmur nereye yağarsa tarlayı oraya çekendir.