rıdvan fadıloğlu

2009 mart yerel seçimlerinde ak parti'nin gaziantep şehitkamil belediye başkan adayı.
söylenenlere göre kendisi de babası hüsamettin fadıloğlu gibi dürüst, çalışkan bir iş adamı imiş.
şehitkamildeki herhangi bir caddede karşılaşabileceğimiz afişlerinde sempatik ve güven veren bir havası yar.
umarız başkan seçilirse şehitkamil'e güzel hizmetlerde bulunur.

kendi sitesindeki biyografisini aynen aktarıyorum:

1964 yılında gaziantep'te doğan rıdvan fadıloğlu,ilk, orta ve lise eğitimini gaziantep'te tamamladı. selçuk üniversitesi fen edebiyat fakültesi arkeoloji-sanat tarihi bölümünü 1986 yılında bitirerek mezun oldu.

askerlik görevini tokat'ta tamamlayarak gaziantep'e döndü. 1966 yılında kurulan aile şirketinde, ikinci kuşak yönetici olarak çalışma hayatına atıldı. aktif çalışma hayatının yanı sıra çeşitli meslek örgütleri ve sivil toplum kuruluşlarında görev aldı.bu kuruluşlardan bazıları şunlardır:

* gaziantep eğitim ve hizmet vakfı yönetim kurulu üyeliği
* serbest bölge yönetim kurulu üyeliği
* gaziantepspor kulübü delegeliği
* gaziantep ticaret odası yönetim kurulu üyeliği
* toob genel kurul delegeliği
* kent konseyi imar komisyonu üyeliği

ak parti'nin kuruluşu ile birlikte parti üyeliği,mahalle temsilciliği,il delegeliği, il yönetim kurulu üyeliği,il yürütme kurulu üyeliği, il sekreterliği görevlerinde bulundu.

2004 yerel seçimlerinden bu yana gaziantep büyükşehir belediyesi başkan danışmanlığı yapmaktaydı.

evli ve iki çocuk babasıdır.

http://www.ridvanfadiloglu.com.tr

kesinlikle şehitkamil'e çok faydası olacaktırrrr......
ilginç bakışı ve gülüşüyle dikkatimi çeken akp başkan adayı... sanki resimde fazla uyanık gibi duruyor. ama olsun öyle uyanık adamlar lazım... hayırlısı olsun...
yeni şehitkamil belediye başkanı olmuştur. hayırlı olsun...
şehitkamile hayırlı olsun...
şehitkamil'e hayırlı olsun diyelim
kendi web sitesinde projelerini uzuunca açıklamış yeni başkanımız...
umarız bahsettiği bu projeleri hayata geçirir ve gaziantep'imiz için sevindirici haberler duyarız..!
projelerini görmek isteyenler için: http://www.ridvanfadiloglu.com.tr/projelerson.html
inşallah görev yapan bir belediye başkanı seçmişizdir. o dileklerle sandığa gittik, hakkımıza hayırlısı.. rıdvan başgan bizi ihya et. marka şehre yakışır hizmetler bekliyoruz.
kendini asfaltlamaya adamış yeni belediye başkanı. rot-balansçıların ve lastikçilerin nefret etmeye başlaması kuvvetle ihtimal görünüyor
asfalt namına hiç bir şey gösterememiş başğan. *
temizlik işlerini ihale ettiği istanbul merkezli şirketin işçilerin mesai,ıvır,zıvır haklarını ellerinden almasına karşın,işçilerin isyan edip yılbaşı gecesini grev yaparak geçirmesine; çıkarın hepsini getsin diyebilecek kadar insan düşkünü belediye başkanıdır.devrimci işçi sendikasının işçilere sahip çıkması ve hakkınızı biz ararız demesiyle birlikte şirket ve belediye olarak taşgala yapmışlardır ve torpille almış olduğu elemanları,torpil yapan adamları araya sokarak ikna etmeye çalışmışlardır kendileri.seçilmeden önce her bir işçiye kadro için söz vermiştir kendisi.belediyenin kadrosuna dahil bir temizlik işçisinin pazar mesaisi 50 tl iken,aynı işi yapan şirketin temizlik işçisi 20 tl gibi cüzi bir miktarla mesai yapmaktadır pazar günleri.normal mesaiye ek olarak 2 saat mesai yapan bir şirket temizlik işçisi yine 6 tl gibi cüzi bir ücretle mesai yapmaktadır.pazar günleri de dahil olmak üzere günde 12 saat çalışan bir şirket temizlik işçisinin aylığı 1000 lirayı görmemektedir bile.ihale edilen şirket mesaileri kaldırdığı gibi şirket işçileri sadece asgari ücrete çalışmak durumunda bırakılmıştır.grev yapanlar ne mi oldu?bir çoğu işten çıkarıldı.bir çoğu da çıkarılmayı beklemektedirler şimdi.

kendi kadrondaki elemana bu kadar çok para verirken,işi ihale edip te al bu paranın yarısı senin olsun,yarısını da her gün öptüğün adamlara ver,hatta onu da kes demek hangi mantığa sığar anlamış değilim.bir de şirket için doktor raporu işlememektedir.üç gün rapor alan adama "ya raporu yırt at,ya işten çık" denilmektedir.

işte böyle şartları insanlara sunan ve belediye başkanı olduğunu zanneden birisidir rıdvan fadıloğlu.umarım önümüzdeki seçimlerde tekrar listeye girmez,girse bile seçilemez.bozgeyik gibi bir geçmişi olan şehitkamil belediyesinin bu hale düşeceği aklıma bile gelmezdi.bir önceki belediye başkanı bile bu adamla kıyaslandığında çok çok iyi hizmetlerde bulunmuştu.zira koskoca karşıyaka'da belediyecilik namına hiç bir şey görmüş değilim.yani sözün özü oyları kendisi değil bizzat tayyip erdoğan almıştır.bidahaki seçime allah korusundur...netekim temenni ettiğim kimi hayırlı olmamıştır.bilakis yeen kötü olmuştur.
eaam işin aslı mamet halfenin dediği gibi biraz karışık 650.000 nufus olan bir ilçe belediyesine yakışır heç bir hizmet yoktur.
önceki başkanlar gibi adını park tabelalarına yazmaması ile takdirimi toplayan başkan.
hermahalleye yaptığı sosyal tesislerle, yollardaki asfalt çalışmaları ve gıda bankası die bi kurum kurup fakir fukarayı ev sahabı yapan takdire şayan bi başgan..
o deelde her şeyi çözdü şu asflat işini daha tam çözemedi.