hilton otel

şu an ki masalpark ile gözlem evi arasına yapılması planlanan fakat son dönemde yapılan imar değişkliği ile iptal edilip yeni yer arayışına giren ve gaziantep yerel gazetelerinde yerin bulunduğu ve en kısa zamanda 20 milyon dolarlık yatırım ile yapımına başlanacağı belirtilen gaziantep'in 5. 5 yıldızlı oteli.
yapılması planan yerde kışın olimpik havuz oluşan otel.
bi o eesikti dediiim iş.. çok lazımdı.. grandnan tuğcan neye yetmiyolama?
antep gibi her geçen gün büyüyen şehre herşey lazımdır. bu tip yatırımlar şehrin modern yüzünü oluştur.yapılmasın olmasın diyenleri anlayamıyorum sonuçta biz kültürümüzden, tarihimizden birşey kaybetmiyoruz ki, inşallah yapılır sonuçta dünya da türkiye, türkiye de de gaziantep..
4. entriye ithafen: (3. entriye gerekçe)

bizim buralıkda var * bi işe yaramiy nası çed aldıysa goca izmirin göbeende dikili daş kimin duruy, kime ne gazandırıy ola? meram izmir'e izmirli'ye bişey gazandırdıı yok. nanca adı var. öteelerden farklı bi yanı da yok. ammel beter destursuz yandan geçemeyn.. neye niye garşı olduumuzu bilmeden garşı çıkmiyk herhal.. bi bildiimiz var ki gonuşuyk... acı aynısını yapsınlar da adı hilton olmasın heerif.. zeugma olsun, ne biliym alleben olsun, garayılan olsun.. sakılam adı hilton oldu diye tam hilton olucu.. ötee hiltonları da biliyk.. adanadaa, gonyadaaa.. bırak angarayı, izmir istanbul dışındaaler hilton bile deel... eminim orcinalının yanında izmir istanbuldaa da hilton deeldir...
ilk planlanan yerde çok kısa bir süre içinde inşaatına başlanması beklenen hotel
altınbaşlar varmış agam işin içinde
agam nasıl bir arsa ise kimse bir çivi çakamıy ama yakındır antepli bir baba yigit bu işi yakında halleder.
tahmin ettiğim kimin bir baba yigidin çıkıp parkımızı irezil edeceği otel olacaktır, proceleri antep medyasında eyi hoş olarak kimin algılanabilir amma velakin. yorum parkın içine alışveriş merkezi yapıyın eyi hadi hösdük la otele izin veriyin tama yorum senin ben yarın öbür gün parkı imara açmayacağını nerden bilicim.

heç yer yok sanki şehirde keşmeş olan trafiğin ortasın hamonun havucu gibi koy oteli yoook herif bu iş böyle olucu kimin deel.

http://www.telgraf.net/haberler/22/bolgenin-ilk-hilton-u-gaziantep-te_5268.aspx

gaziantep sosyetesinin yeni düğün merkezi olacaktır.
her geçen gün gri bir kütle olarak büyüyen yarın öbür gün beyaza boyanarak aklanacak olan bina.
gavaklıın içine eden ve nefesini dıhıyan arbet bi yer...
allah o celal dovanı neyde, neylemiye.
helbet dünya çapında bir otelin antebimizde de hızmet vermesine garşı deelim fağat ötee usdaların da didii kimi yapılacaa yerin iyi tayın edilesi şart şeerin göbeene havıç kimi getirip dikmali deller.ben de beş senedir otelde çalışiym turizimn içinde yetdik böyüdük.en kötü beş yıldızlı otel heç deelse yüz eve ekmek gapısı dimekdir.varsın açılsın.amma milletin burnunun dibine iki habbe çıhıp nefes aldıı yere deel tebi
billi mi olur baharsıng resepsiyonunda bize de bir iş veriller de gurtuluruh şu gurbeten gelir melmeketimizde çalışırıh
eyi olur eyi zereli olmaz gafaazı yormang
inşaatı durmuş vinci sökülmüş olarak duran şehrimizin yeni beton kütlesi.

bir digeri için forum gaziantep
icradan satılık olan yapı.

http://telgraf.net/icradan-dev-satis-haberi-6203.html