anteplicenin nlpye katkısı

usda şindi bu nelepe dedikleri şey, beynimiznen gullandıımız dil arasındaki sürekli etkileşimin davranışlarımız üzerindeki etkilerini ifade ediymiş. hal beyleyken, anteplicenin hayatı ifade etmedeki tadı, lezzeti, tarzı göz önünde bulundurularakdan nlp bahış açısıyla, hayatımıza şöbiyet dadında düşünceler, kebaplıı seçer kimi muhakeme gücü ya da başire destekli ikna ve dediğini yapdırma gabiliyeti gazandırdığını öngörebilirig sanırım. yanı nelepe mi gullanmak isteyseez. gurslara para vermen boşa. iki çirtik "anteplice" gonuşun yeter. anteplice bilmeyenleri de sözlee başvurmaya dævet ediym. bir daşnan iki kuş, hem anteplicey örgenin, hem de nelepeyi.
antebe özgü önermeler dende anlaşılacaa kimi antepli tok olsada yir; hemde tok olsa neyi ne kadar yir yaşayaragdan gördüü için bi sürü soona eyle düşünmeye başlamışdır.hem uygular hem annatır.eycene belletir yanı.
anteplice gonuşuyhan bilinçaltı dæa goley ifade ediliy; tipik antepli hareketleri sözlere haneglere çængål kimi bæalanıp dışarı çıhıy.