antep avradı

47 Entry Daha
her evden önneklernen devam ediyk...
bu hakiyedeki antep avradı herifinin ailesine acı birez sooktur..???..tamam doğruyu sööleyelim, sevmez..gerekli gördüü zamanlarda duruma göre görgüsüz, pis vs anlamlarına gelmek üzere 'köylü' der....çocuklarına kirliyken' get deeşdir üsdünüü, soyunuzda var pislik' diyebilir..böylece bir taşla iki kuş vurulur..hem çocuk hem gaynana aşşalanır ki,hareketin bünyeye yürek sooması şeklinde faydaları vardır..
bekarlara 'benden size tavsiye gızım, köylüynen evlenmen ' der..bunun altında evlendiği zaman gaynanasının 'gardaşımgile gedicik şu eteenin altına bi picama gey' demesi yatar..
hey gaynana..picamey geydiriciydin, niye gedip süslü gelin aldın..üstelik de mini etek moda..senin gızların o picamey geymezken elin gızı geyer mi,geymez..herifigilin ilk faulü..
gelin yüklüyken herifi asgere geder..bütün bölüğün cezaya galdıkları tek hafdesonunda çocuk doğar..davarları olduundan gaynanaya haber salınır..acı bebee süt göndersin deee mi?gaynana bir iki gönderir, artı bebek gız olduundan mı ney bilinmez, o da bi haber salar dolmuşçular artı süt almeylar der..temam..ammaaa iki güne galmaz anlaşılır kiiii, bebee gönderilen sütü almayan dolmuşçular, gaynananın gardaşı evine patlak patlak süt daşımaktadır...
hey gaynanaaaa, tama gardaşınla dünürün yanyana oturuylar..ortaya çıhmeyci mi belledin...ala saa ikinci faul..gelin artı eydeney soomuştur..
neyse, laflafı açıy sonna da bilmem neyi açıy, uzatmıyak, aradaahı faullerden eesik galak..oolan asgerden gelir,doğal olarak işsiz..aylarca da işsiz galır..söylentiye göre evde ekmek alacak para yok..altınları satarlar yavaş yavaş..enisonuu bi gordon galır...malumunuz gordon 5 metrelik bişey olup düünde dahıldıından gayet gıymetli ve asla satılamaz birşeydir...geline ahıl ööredirler 'durumundan gaynanan haberdar olsun, vicdana gelsin de acı bi el atsın sen gordonu da satıcım de' diye..gelin de sööler masim..bi yaraya em olması beklenen gaynana cevaben 'eeey eğer satıcıysaaz acı baa satın da güççük ooluma alıym' der..
hey gaynanaaaa, paran var madem niye ooluna desdek olmeyn de beyle ken eder kimi hanek sööleyn..ehhh.. parasızlık bi taraftan ikinci çocuk bi taraftan depresyon maaduru gelin* artı buna dayanamaz..bu gader faulü de şoorda duruyken, ceza sahasındaki bu harekete sarıydı gırmızıydı naader gartı varsa hepsini gösterdiiiiiir, gaynana oyun dışı kalır..gaynana öleneceee bi dafaa bile anne demez, yanına yanaşmaz..

kıssacaaaa,antep avradı unudmaz..sen bi patlak sütü esirgersiiiin 35 sene surat seyredersin..
bu arada o gordon uzuun seneler galır.gaynanam alacaana aç otururum denilerek..bu harekette de inadını görüyoruz..aklı olan adam, kahıp da antepli bi avradnan sidik yarıştırmamalı,damarına damarına basmamalıdır*...

bundan soonaki gonu antep avradına yapılan herif uyanıklıkları olsun deym..ancak örnek çok olmaadıından*belki devam ederik, beki de edemezik bilmeym..
11 Entry Daha