mehmet mutaf

antepli gendisi aam, anteb ünüverstesinde profosör şindi, hemde eyiymiş haa çog eyi diyler. bide bu ayşa diyn bi şarhı söyliydi önceleri, yeen de güzel şarkı dingleying.
plastik cerrahi uzmanı, antepli pof dr ve aynı zamanda sanatçıdır ve eyi bilim adamı ve antep hasdasıdır.
dünyanın sayılı plastik cerrahlarından birisi.işaret parmağı kopan birinin ayak parmağından birisini alıp, işaret parmağı olarak eline dikmiştir.ayrıca bir kaza sonucu dirseğinden aşağısı 3 parçaya ayrılan küçük bir çocuk için "umut yok, keselim kolunu." diyenlere inat ustalıkla küçük çocuğun kolunu ameliyatla eski haline getirmiştir.
"bir daha böyle sevemez bu gönül" ve "ayşe duy sesimi" şarkılarıyla bu alanda da başarısını kanıtlamıştır.fakat ferhat göçer gibi yapmamış, doktorluk mesleğine devam etmiştir.
şarkılarını dinlemesek de olabilir, fakat doktorluk çok daha elzem bizler için.isabetli bir karar vermiştir.
plastik ve rekonstrüktif cerrahide oldukça başarılı işler yapan, fazlaca otoriter yapılı ve kırmızı rengi çok seven, müzikle de ilgilenen ve ayşa şarkısıyla kendisini deneyen ancak sonrasında asıl mesleğinde kalmakla bence daha doğrusunu yapmış hocamızdır.
uzun saçları, değişik kıyafet tarzı ve azıcık da kibirli davranışlarıyla yadırgansa da kendisiyle övündüğüm hemşehrimizdir.