hüsamettin fadıloğlu

gaziantep islami hizmetler vakfı başta olmak üzere şehrimizdeki birçok vakıf dernek ve sivil toplum örgütünün kurucusu olan hüsamettin fadıloglu, tam 41 yıldır sosyal ve kültürel faaliyetlerin içerisinde bulunmasıyla biliniyor.
ilerlemiş yaşına ragmen hala çalışan ve birlik ecza deposununda sahiplerinrden olan hüsamettin fadıloglu, şehitkamil belediye başkanı rıdvan fadıloglu'nun babasıdır.
şehrimizdek pekçok camininde planını çizmiştir.
eyi adamdır hoş adamdır ikindi ve öğle namazlarında protokol caminde yan yana saf durdumuz çok almuştur. islami hizmetler vakfından beri tanırım, şimdilerde elindeki ofisleri dükkanları kiraya verip kiralarını topladığı bir ofisi vardır.
ofiste bunların yanında bir de kuranı kerim tercumesi yazmış ve bastırmıştır. 2 tl nin hesabını çok iyi yapan ak sakallı amcamız.
bir torunu iyi arkadaşımdır. kendisi de çok iyi biridir. zahit kotku hocanın öğrencilerindendir. aynı zamanda yüksek mühendistirdir.

edit: kurucusu olduğu islama hizmet vakfı -ki yeni adiyla eğitim hizmet vakfı- erdem kolejini ve gazikent üniversitesini kurmuştur. bunun dışında benim gibi pekcok öğrenciye burs vermektedir. ha bu ayki burs, bilinmeyen bir nedenle yatmamistir ama bunun kendisiyle bir alakasi yokturdur.
hayır hasenad saabısı bi adamdır.