ben turizm

bayram öncesi gaziantep-bodrum seferlerini günde 4'ten 2'ye düşürerek biletlerin 2 ay önceden tükenmesine neden olan, bu yüzden denizli, aydın, ısparta gibi memleketlerde okuyan antep uşaklarını rezil kepaze eden otobüs firması**. sözkonusu hata seç turizm getmediinden, çayırağası da hattı tergediinden, bu hat benin tekelindedir.

(bkz: seç turizm acı navar bizi antebe elet)
(bkz: antepdeki otobus firmalari)
zorunlu olarak bu firmayi tercih ettigim zamanlarda; televizyonlari ya da uydu sistemleri bozuldugu icin calismadigini soyleyen maavin ve hostlara sahip firma.
bir çok antepli için 3. tercih
olduğundan beridir ikinci sınıf ve kalitesizdir. hiç gendilerini düzeltme ihtiyacı da hissetmezler. otobosları yenilemeynen herşeyin temam olacağını düşünen zihniyet saableri.
bodrum, marmaris gibi yerlere seferi olan tek antep firması bu yüzden burunlarından gıl aldırmeylar.
bana göre muavin ve hostlarının seç ve çayırağasına göre yolcuyla daha çok ilgilendiğini tesbit ettiğim seyahatlarımda ilk tercih ettiğim firmadır.

ilginin çok oldugu muavinlerinin yılışık oldugu bi firma
bodrum ve denizli istikametinden gelip, adana ve gaziantep'e devam etmekte olan ben turizm'in sayın yolcuları**, artık koltukların arkasındaki ekranlardan film izleyebiliyorlar*

(bkz: bu işi de yeni gördük)
her anteplinin senelerdir mutlaka ben ile bi alakası vardır.
özkeleşler'de düzğün ve işini seven bir ailedirler.
æam noluy bu antebin otobos firmalarına. geçen gün #65312 entrysini yazıgıdım. böön de denizliye gelirkenki olayı yazıym. şoför æam, otobosda baarttıra çıırttıra şemmamme çalıy. bu şemmamme çalma noluy yanı? bes bu deel, arhasından ibrahim tatlısesin kürtçe şarhılarını çalıy. ærhadaş, o otobosa binen büssürü dışarılı var. eyle müzük çalma demek, antep hakkında yangına körükle gitmek demek. get sen saa dinle, baa ne geree var. niye otobosda çalıyn yanı?

(bkz: bu işi de yeni gördük ve heç eyi olmadı)
biçok anteplinin yenilige açık olmayan hallarıyla seç den başgasına binmeziik haa modunda oldoogu bi rekabet ortamında gene de eyi durmakdadır, acı birez kötü otobusları da var ama yenileyler yoorum eyleşir işşaallah, hem bayram seyran kimin vahıtlarda heç araba bulamadıım zmanlarda ben turizm beni gurtarmış eve gelip yuvalama yimeme yardımcı olmuşdur.
hele meşur antep evlatları için gutu getir götür servisiynen de hizmet etmekdedir sagolsunlar bide keşke bütün antep otobus firmaları nilüfer yada başga firmaların ikram servisini örnek alıp artı sabak gahvaltı servisi verseler daa da eyi olur bence...
adanıya açık ööretim intaamlerine gedip geliyken baazen binerdim. bi aasaklık görmedim seferlerinde. eyiydi yanı...