20 eylul 2010 gaziantepspor bursaspor maci

11 Entry Daha
* hava güzel, zemin güzel seyirci muhteşem dostluk zirvede tolunay kafkas ve ertuğrul sağlam birlikte fotoğraf çektiriyor. maç başlıyor. "antep seyircisi tiyatro gibi maç seyrediy", "antep seyircisi çekirdek yimeye gediy" diyenlere inat tüm stad tezahürat ediyor* gençlik 27 normalden 2 kat fazlalar ve dev gazaintepspor bayrağı açıyorlar. gkvye dağıtılan biletler sonucu sus pus oturan numaralı cıvıl cıvıl olmuş. gaziantepspor taraftarlar derneği herzamanki gibi sadece pankartla temsil ediliyor.

ilk dakikalarda bursaspor baskısı var. seyirci sus pus gençlik 27 romantik antepin akşamları* söylüyor. ordan özlediğim antep şimdi sahadaya geçiyor* en son ibodan haydi söyleye geçiyor. takım baskıyı atlatıp yüklenmeye başlayınca seyircide ateşleniyor. inov sahada bir bursalı çıkıyor. sürekli aleyhimize düdükler çalıyor. seyirci yavaş yavaş geriliyor. ilk yarı bir kaç şişe atıyor kendini bilmezler. ilkyarı sapa sağlam bitiyor.

ikinci yarı bursaspor baskılı başlıyor. baskı sırasında tartışmalı bir korner ve faulden gol. seyirci çıldırıyor. su şişeleri arasından bir keskin nişancı hakeme taş atıyor. belki istanbuldaki ankaradaki başka maçlarda bundan daha çok şişe vs. atılıyor ama bizim keskin nişancı hakemi tam kafasından vuruyor. bursalı maçı durduruyor. yan hakemi yanına çağrıyor. stadta gergin bekleyiş ama ne şişe atılıyor ne küfür ediliyor. o gergin havada bursaspor taraftarı tezahürata başlıyor. antep taraftarı öökelenir bu durma oda küfüre başlıyor ama sahaya hiç birşey atılmıyor. 12 dakika böyle deçiyor. inov hakem soyunma odasına gediy kim gediy nere gediy deyken sabır taşı çatlayan taraftarlar şişe yağmuruna tutuyor. ibrahim kızıl biraz afalladıktan sonra bağıra çaara aşşa iniyor. ve anons maç tatil edildi. ** ***
2 Entry Daha